Peony *01B
Peony *01B
Všimli jste si, že doma nikdy není dost pivoňek? Při intenzivním hledání člověk zpravidla vždycky najde šroubovák, krém na kuří oka, krém na muří oka, krém na boty, továrnu na kůže a nový kalhoty, ale pivoňku ať hledáte jak hledáte, nenajdete. Nejlepší řešení je pořídit si naší tapetu Peony a vytapetovat s ní celou místnost. Při hledání nějaké pivoňky pak stačí jít libovolným směrem s nataženýma rukama a vždycky na nějakou narazíte.

Opakování vzoru po 53 centimetrech. Rozměr 1 ks tapety (1 role) : 10 m  x 53 cm.

K lepení všech svých tapet doporučuje PaperJoe lepidlo Beeline.Vlies

Povrch stěny, na kterou budete tapetu lepit, by měl být čistý, suchý, hladký a mírně savý. Doporučujeme použít lepidlo určené pro netkané tapety. Dodržujte instrukce výrobců lepidla. Lepidlo aplikujte pouze na stěnu, stejnoměrně a ne příliš silně. Na tapetu lepidlo nenanášejte. Připravené pásy tapet aplikujte na zeď svisle vedle sebe a s přihlédnutím k návaznosti vzoru. Případné vzduchové bubliny odstraňte pomocí měkkého kartáče nebo houby. Okraje je možné uhladit válečkem. Jakoukoliv nečistotu z povrchu tapety okamžitě odstraňte. Případné přebývající lepidlo vystupující po okrajích tapety odstraňte vlhkým měkkým hadříkem nebo houbou. 

Tapeta se speciální nehořlavou netkanou spodní vrstvou, která obsahuje směs celulozo-polyesterových vláken a je povrstvena bílou-dezén vytvářející-pěnou. Finální výrobek je nehořlavý, je zařazen mezi takzvané „těžko zápalné“ stavební materiály. Po lepení může být tapeta vybarvena bílou nebo barevnou emulsní barvou. Nehodí se pro venkovní účely.

1490,- Kč
Rozměry
53 x 1000 cm
Doba expedice
4 dny
druh papíru
0
množství
celková cena
1490,- Kč
1490