Greased Lightning *02C
Greased Lightning *02C
Začněte nalevo nahoře. Prst přiložte na nejvyšší linku vytištěnou na této tapetě a aniž byste ho byť na vteřinku sundali (to se nesmí!), postupujte místností směrem doprava. Dovoleno je stoupat na jakékoliv předměty, osoby nebo zvířata, pokud nesundáte prst ze stěny. Sundáte-li ho, musíte se vrátit na začátek. Až se vám podaří bez sundání prstu dojít ke vchodovým dveřím, smíte opustit byt. Při příchodu domů začněte tam, kde jste prst naposledy sundali.

Opakování vzoru po 53 centimetrech. Rozměr 1 ks tapety (1 role) : 10 m  x 53 cm.

Na lepení všech svých tapet doporučuje PaperJoe lepidlo Beeline.

Vlies

Povrch stěny, na kterou budete tapetu lepit, by měl být čistý, suchý, hladký a mírně savý. Doporučujeme použít lepidlo určené pro netkané tapety. Dodržujte instrukce výrobců lepidla. Lepidlo aplikujte pouze na stěnu, stejnoměrně a ne příliš silně. Na tapetu lepidlo nenanášejte. Připravené pásy tapet aplikujte na zeď svisle vedle sebe a s přihlédnutím k návaznosti vzoru. Případné vzduchové bubliny odstraňte pomocí měkkého kartáče nebo houby. Okraje je možné uhladit válečkem. Jakoukoliv nečistotu z povrchu tapety okamžitě odstraňte. Případné přebývající lepidlo vystupující po okrajích tapety odstraňte vlhkým měkkým hadříkem nebo houbou. 

Tapeta se speciální nehořlavou netkanou spodní vrstvou, která obsahuje směs celulozo-polyesterových vláken a je povrstvena bílou-dezén vytvářející-pěnou. Finální výrobek je nehořlavý, je zařazen mezi takzvané „těžko zápalné“ stavební materiály. Po lepení může být tapeta vybarvena bílou nebo barevnou emulsní barvou. Nehodí se pro venkovní účely.

1490,- Kč
Rozměry
53 x 1000 cm
Doba expedice
4 dny
druh papíru
0
množství
celková cena
1490,- Kč
1490